אודות עורך דין לענייני תעבורה שמוליק ליטמן

עו"ד שמוליק ליטמן החל את דרכו המשפטית לפני כ-15 שנה. עו"ד ליטמן שירת במשטרת ישראל, אגף התנועה במגוון תפקידים בתחום התעבורה והחקירות בין היתר כחוקר ביחידה המרכזית ימ"ר את"ן ובמסגרת עבודתו עסק בתיקים פליליים מורכבים ותיקי תעבורה רבים. בתפקידו האחרון שימש כתובע משטרתי ביחידת תביעות תעבורה תל אביב ושימש תובע מן המניין. עו"ד ליטמן מכיר היטב את תחום התנועה/תעבורה מסוגל להתמודד עם חקירות תעבורה פשוטות ומסובכות כאחת. את התמחותו עשה בתביעות תעבורה בת"א, שם התמקצע היטב בדיוני מעצר עד תום ההליכים, ניהול תיקי הוכחות בשלל רחב של עבירות פליליות ועבירות תנועה, הופעה בדיוני ערר ועוד.

כחלק מתפקידיו הקודמים הוסמך עו"ד ליטמן בתחומים ומקצועות רבים במהלך שירותו במשטרה לרבות הפעלת מכשור אכיפה דוגמת הממל"ז (מד מהירות לייזר) המשמש לאכיפת עבירות מהירות, הינשוף (Drager) מכשיר האכיפה בעבירות שכרות, מכשור האזנות הסתר, מעקב טכני, תשאול תחבולות, תרגילי חקירה ועוד. כישורים טכניים שנרכשו לאורך דרכו המקצועית מהווים יתרון ניכר במציאת פתרונות יצירתיים תוך בחינה מעמיקה של המקרה, בדיקת ראיות, איתור כשלים ובניית אסטרטגיה מנצחת עבור לקוחותיו.

הצלחות והישגים

היכרות מעמיקה עם מערכת המשפט מבפנים בשילוב ניסיון רב שצבר עו"ד ליטמן לאורך השנים מאפשרים לו לתת מענה מקצועי בכלל ההליכים הנדרשים לייצוג לקוח בתיקי תעבורה, ייצוג בבית המשפט לתעבורה והן בהתנהלות מול משטרת ישראל, משרד הרישוי, המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ונזקי גוף. המשרד מעניק טיפול משפטי בעבירות תעבורה השונות החל מהתמדדות עם קנס בלבד וכלה בתאונות דרכים קטלניות, בין היתר מספק עו"ד ליטמן סיוע ראשוני בתחום הפלילי כמו יעוץ לפני חקירה וליווי ראשוני בחקירה, גיבוש אסטרטגיה וחשיבה לטווח הארוך לקבלת התוצאה הרצויה. ערך עליון שמלווה את משרדנו הוא מתן שירות ויחס אישי לכל לקוח ברמה הגבוהה ביותר לאורך כל הטיפול בתיק בדגש על שירות לקוחות וזמינות מסביב לשעון, פתיחות ושקיפות.
חשוב לזכור שמעורבות מוקדמת של עו"ד לעינייני תעבורה יש השפעה רבה על תוצאות המקרה, לכן אם מצאת את עצמכם מתמודדים עם עבירות תנועה, הייתם מעורבים בתאונת דרכים, צברתם נקודות ומרגישים שרישיון הנהיגה שלכם בסכנה, נפגעתם כתוצאה מתאונת דרכים או זקוקים לעזרה בהתנהלות עם המכון לבטיחות בדרכים. אל תהססו וצרו איתנו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי שיספק את הפתרון האופטימלי עבורכם.

זקוקים למענה מקיף ומקצועי של עו"ד לענייני תעבורה?
מרגישים שהרישיון נהיגה נמצא בסכנה?

אנחנו כאן להגן על האינטרסים שלך!
או השאירו פרטים:

זקוקים למענה מקיף ומקצועי של עו"ד לענייני תעבורה?
מרגישים שהרישיון נהיגה נמצא בסכנה?

אנחנו כאן להגן על האינטרסים שלך!
או השאירו פרטים: